Co říkají naši klienti...

"Pri príležitosti 25. výročia založenia spoločnosti sme sa rozhodli poňať Vianočný večierok tématicky. DoubleAgency nám pomohol zasadiť večierok do 90. rokov. Vytvorili úžasnú atmosféru, pri ktorej sa každý zamestnanec mohol cítiť ako hviezda. Už pri vstupe nás oslepovali blesky Paparazzov, čakali nás staré videohry, fotokútik s rekvizitami 90. rokov... Príprava a atmosféra sprievodného programu bola úžasná. Pamiatkov nám zostala veľká tabuľa plná vtipných fotiek s ešte vtipnejšími filmovými hláškami. 
Moc ďakujem všetkým, ktorí priložili ruku k dielu a vytvorili v nás nezabudnuteĺné spomienky na tento večer. Prajeme vám mnoho ďalších úspešných akcií."

Mgr. Blanka Homolová

HR Administrator / Moravia IT s.r.o.

"Celý svět by měl děkovat agentuře Double[age]ncy za to, že James Bond dosud žije a je stále schopen služby.

Všechno však mohlo být jinak, kdyby nám v okamžiku jeho uváznutí v KLDR neposkytli materiální, technickou, morální, informační a logistickou pomoc při plnění úkolů směřujících k jeho záchraně.

Díky jejich podpoře bylo pro nás splnění mise naprostou hračkou a navíc jsme si užili spoustu zábavy.

Protože se však jednalo o tajnou misi a svět se o celé misi nikdy nedozví, vyjadřujeme tímto poděkování agentuře Double[age]ncy alespoň my."

Ing. Jiří Brázda

Jednatel / iNexia, s.r.o.

Velmi oceňuji způsob práce, jakým Double Agency připravuje organizaci a obsah svých eventů. Snaží se svého klienta poznat, zjistit, jak se ve firmě komunikuje a navrhnout, které oblasti by bylo třeba v rámci eventu akcentovat.

Jejich pověstný drama mlýnek, kdy všechny vstupní informace "proženou" pečlivou diskusí, semelou na ty správné ingredience a poté přijdou s originálním nápadem, je super efektivní.


Spolupracovala jsem s Double Agency za posledních 5 let několikrát za různé společnosti a ať už se jednalo o vánoční večírek, teambuilding či oslavu výročí založení firmy, vždy jsme si to s Double Agency skvěle užili.

Ing. Iveta Kutmanová

HR manager / Grafton Recruitment

Pro koho jsme se již skvělé eventy tvořili...

a další...